Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
PawnRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0