Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
Breathing UnderwaterRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0