Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 嫌われ松子の一生Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Our Gap SoonRated ★ 0.5
Blow BreezeRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0