Movies
Ratings
44
A Hard DayRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0