Series
Ratings
82
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Rated GRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0