Titles you rated
 Marui VideoRated ★ 3.0 Marui VideoRated ★ 3.0
 ItRated ★ 3.5 ItRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
 MinionsRated ★ 3.5 MinionsRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
 BelieverRated ★ 4.0 BelieverRated ★ 4.0
 AshfallRated ★ 3.5 AshfallRated ★ 3.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 4.0 Extreme JobRated ★ 4.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
 The Drug KingRated ★ 3.0 The Drug KingRated ★ 3.0
 Confidential AssignmentRated ★ 3.0 Confidential AssignmentRated ★ 3.0
 MoneyRated ★ 3.0 MoneyRated ★ 3.0
 AquamanRated ★ 2.5 AquamanRated ★ 2.5
 Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5 Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
 Black MoneyRated ★ 3.0 Black MoneyRated ★ 3.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
 Phone BoothRated ★ 3.5 Phone BoothRated ★ 3.5