Movies
Ratings
268
One Week FriendsRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0