Movies
Ratings
131
Intimate EnemiesRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
Big MatchRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0