Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Treasure HuntRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Man Who Fell to EarthRated ★ 4.0