Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0