Series
Ratings
22
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5