Series
Ratings
158- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0
Modern FarmerRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 1.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0