Titles you rated
Black MirrorRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Top BoyRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5