Series
Ratings
11
Game of ThronesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5