Movies
Ratings
50
The Blind SideRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0