Movies
Ratings
642
SinnersRated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 3.5
Ne Zha 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
SullyRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5