Series
Ratings
19- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0