Titles you rated
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.5
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 3.5
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 2.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 2.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.5
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Level 1 Demon Lord and One Room HeroRated ★ 4.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 4.0
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Reincarnated as a Neglected Noble: Raising My Baby Brother With Memories From My Past LifeRated ★ 3.5