Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0