Titles you rated
ChefRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5