Titles you rated
The MaskRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0