Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
HibikiRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0