Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5