Movies
Ratings
57
DeadpoolRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
PandorumRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 3.5
La JetéeRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5