Movies
Ratings
1424
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 2.0