Series
Ratings
31
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Should I Eat Meat?Rated ★ 4.5
- Inside My MindRated ★ 4.0
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5