Movies
Ratings
52
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0