Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
The MastermindRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 3.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Wild FoxesRated ★ 4.0
Gloaming in LuomuRated ★ 3.0
Fists in the PocketRated ★ 3.5
No Beast. So FierceRated ★ 2.5