Series
Ratings
176- 嫌われ松子の一生Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0