Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0