Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0