Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.0