Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0