Movies
Ratings
261
The Man from NowhereRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0