Movies
Ratings
523
Thread of LiesRated ★ 2.0
ThorRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 1.5
The RockRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 0.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 0.5
The VanishedRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 2.5
FuryRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0