Series
Ratings
21
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 0.5
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0