Movies
Ratings
53
Fight ClubRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0