Series
Ratings
13
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0