Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0