Series
Ratings
387- Drama Stage: Everyone Is ThereRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.5