Movies
Ratings
41
The Half of ItRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 5.0
FlightRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
Taking WoodstockRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ContemptRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
BabeRated ★ 5.0
KundunRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.5