Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0