Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Life as We Know ItRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 1.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
Fly Away HomeRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0