Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
B Gata H KeiRated ★ 2.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0