Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
My KingRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
HookRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5