Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0