Series
Ratings
34- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0