Series
Ratings
42
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
BerserkRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5