Movies
Ratings
652
Nobleman Ryu’s WeddingRated ★ 0.5
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0