Series
Ratings
65
Paranoia AgentRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
IronheartRated ★ 1.0- FargoRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
A JauntRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The ResurrectedRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0